Nový tím
Od minulého roka sa zloženie tímu takmer celé zmenilo. Členov tímu nahradili študenti zo Sexty B, ktorý zaujala Formula z minulého roka a chceli sa podieľať na tomto projekte. Šéf tímu Adam Weisenpacher zotrvajúc na svojej pozícií viedol Gymbilba racing tím aj tento rok. Adam nových členov dostal do obrazu a ukázal im čo treba spraviť.
Všetkých členov tímu nájdete v sekcií o nás.

Oboznámenie sa s Formulou
Na prvom stretnutí v garáži sme videli v akom stave je Formula. Niektoré súčiastky chýbali a bola prakticky nepojazdná. Zistili sme, ktoré časti Formule treba vymeniť a taktiež sme si zadali prvé úlohy, ktoré sme robili na ďalších stretnutiach v garáži.

Návrhy
Okrem opráv a prelakovania karosérie sme dostávali aj iné nápady. Bohužiaľ súťaž nám niektoré veci nedovoľuje a niektoré návrhy neboli schválené. 2 zmeny, ktoré pribudli sú vlastný tachometer na meranie rýchlosti Formule a druhá novinka, ktorá sa nachádza na webstránke je simulácia jazdy na Formule.

Brúsenie karosérie
Pred nalakovaním Formule sa stará farba obrúsila. Tento proces zabral možno aj väčšinu času stráveného na Formuly. Karosériu najprv bolo treba dať dole odmontovaním všetkých kolies. Potom sa karoséria karbobrúskou brúsila a šmirgľovými papiermi dočisťovala.
Média
Z minulého ročníka tímu pomáhal taktiež Samuel Kováč, ktorý im poradil o aké veci sa majú starať a čím majú začať. Členovia tímu, ktorí majú na starosti média sa rozhodli nanovo spraviť webstránku, pretože neboli spokojný so starým dizajnom. Na toto mali vyhradené hodiny informatiky, ale veľká časť práce bola spravená doma. Použité fotografie sú robené všetkými členmi tímu.
Dizajn karosérie
Pri dizajne karosérie padli rôzne návrhy. Nie s každým návrhom sme súhlasili a tieto návrhy boli vždy iné. Konečný návrh bol spracovaný do 3D modelu. Nakoniec bol tento návrh aplikovaný na samotnú karosériu.

Tachometer
Tachometer sa dá kúpiť v obchode, ale my sme sa ho rozhodli spraviť sami, aby nám pasoval na volant. Najprv sa objednal displej, spolu s Arduinom a súčiastkami potrebnými na správne fungovanie tachometra. Následne sa Arduino naprogramovalo. Nakoniec sa spravili 3D modeli súčiastok, potrebných na uchytenie komponentov, ktoré sa poslali do 3D tlače.
Opravy
Pri opravách nebolo treba toho veľa vymýšľať, skôr bol problém so súčiastkami, ktoré pochádzali z Veľkej Británie a neboli dostupné u nás. Niečo sa muselo objednať a niečo sa dalo aj vyrobiť.
